“Spekülasyonlarla alakam yoktur”

KALEM Farkıyla...

“Spekülasyonlarla alakam yoktur”

“Spekülasyonlarla alakam yoktur”

Çanakkale Belediye Başkanlığı Aday Adayı Necmi Akyalçın, adının kullanılarak Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile spekülasyonlarla hiçbir ilgisinin olmadığını belirtti.

Çanakkale Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Necmi Akyalçın sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Akyalçın, Son dönemde Çanakkale Belediye Başkanlığı Aday Adaylığım bağlamında; mevcut belediye başkanımızla ilintili olarak adım da kullanılarak yapılmaya çalışılan spekülasyonlarla hiçbir ilgimin bulunmamaktadır. Ben, çıktığım bu yolda sonuna kadar, güzel Çanakkale’miz için hizmet üretme çabası içerisinde olacağım ve herkese insan onuruna yakışır mesafede kalacağım. Saygılarımla” yazdı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST