Spor yapmayan engelli birey kalmayacak…

KALEM Farkıyla...

Spor yapmayan engelli birey kalmayacak…

Spor yapmayan engelli birey kalmayacak…

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde engelli gençler için hayata geçirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi, Çanakkale’de 18 Mart Spor Salonu’nda bu hafta da yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Özel Sporcular, İşitme Engelliler, Bedensel Engelliler ve Görme Engelliler gibi tüm engel gruplarına yönelik gerçekleştirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi 81 ilde koordineli bir şekilde aynı günde ve saatte yapılarak, sosyal aktivitede yer almayan engelli bir bireyin kalmamasını hedeflenmektedir. Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde aynı anda yapılan “Mutlu Çarşamba” Projesi Çanakkale’de de tüm hızıyla devam ediyor. Özel sporculara hazırlanan parkurda İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde sporcular hünerlerini gösterdiler ve ardından Kepezspor Basketbol Takımı ile maç yaptılar. Karşılaşmada özel sporcular yaptıkları güzel hareketleriyle izleyenlerden bol bol alkış aldılar.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST