Sporcularımız Milli Takım kampında

KALEM Farkıyla...

Sporcularımız Milli Takım kampında

Sporcularımız Milli Takım kampında

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 25 – 27 Ocak 2019 yapılan Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası Milli Takım ve Aday Kadrosu belirleme yarışlarında belirli kriterlere göre seçilen Çanakkale Belediyespor Kulübü sporcuları ve Yüzme Antrenörü Nehir Çakır, Alanya’da düzenlenen kampa katıldı.
20 – 23 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Açık Su Yüzme Milli Takım Kampının 1. Etabında Çanakkale Belediyespor Kulübünün 3 sporcusu Deniz Kavdır, Ezgi Candan ve Emir Alp Maltepe, 23 – 26 Mayıs tarihleri arasında kampın 2. Etabında kulübün 2 sporcusu Batuhan Sağın ve Deniz Kılıç gösterdikleri başarılarından dolayı kampa davet edilirken, Kulübün Yüzme Antrenörü Nehir Çakır da Türkiye Yüzme Federasyonu teknik kurulu üyesi ve aynı zamanda Milli Takım antrenörü olarak kampa davet edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST