Sporun kalbi Çanakkale’de atacak

KALEM Farkıyla...

Sporun kalbi Çanakkale’de atacak

Sporun kalbi Çanakkale’de atacak

Vali Orhan Tavlı, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Çanakkale’de yaptırılan 75.000.000 TL bedelli Gençlik ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Orhan Tavlı’ nın Haziran 2018 tarihinde temelleri Güzelyalı Köyünde atılan ve hızla yapımı sürdürülen Gençlik ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi inşaatı incelemelerinde Vali Yardımcısı- İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz da bulundu. Gençlik ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi inşaat alanında incelemelerde bulunan Vali Orhan Tavlı’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp tarafından bilgi verildi.

Tamamlandığında Türkiye’nin en büyük gençlik ve spor kamp merkezi olacak olan Çanakkale Gençlik ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde, biri 200 diğeri 300 yatak kapasiteli olmak üzere toplam 500 yatak kapasiteli iki adet konaklama yeri ve açık spor alanları olacak. 2019 yılı içinde bitirilmesi planlanan Gençlik ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi; yüzme havuzu, su sporları merkezi, sentetik futbol sahası, spor salonu ve birçok antrenman sahalarıyla tüm sporculara, gençlere ve Çanakkale halkına hizmet verecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST