Şubat ayı toplantısı yapıldı

KALEM Farkıyla...

Şubat ayı toplantısı yapıldı

Şubat ayı toplantısı yapıldı

Çanakkale İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu şubat ayı toplantısı ÇTSO’da yapıldı.
Çanakkale İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Yürütme Kurulu, şubat ayı toplantısı için Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz başkanlığında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasında bir araya geldi. Toplantıya İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz’un yanı sıra Kurul üyeleri ÇOMÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bünyamin Bacak, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz ve pek çok kişi katıldı. Toplantıda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 8 kadın 8 hikâye etkinliği, Şubat ayında gerçekleştirilen Mesleki Bilgi, Rehberlik ve Danışmanlık (MBRD) toplantısında alınan kararlara istinaden lise öğrencileri ile model il istihdam toplantısının yapılması, ÇOMÜ İK masasının mart ayı içerisinde yapılması için gerekli hazırlıkların başlatılması, yaklaşan turizm sezonu öncesinde turizm sektöründeki işverenler ile sezon öncesinde istihdama yönelik sorun ve çözümleri konularında görüş alışverişinde bulunuldu. 2022 yılı Eğitim Planına eklenecek kurs ve programların da görüşüldüğü toplantı, bir sonraki toplantı tarihinin belirlenmesi ve gündem maddelerinin belirlenmesinin ardından sona erdi.
Mustafa Aydın Gül

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST