Şube müdürü açığa mı alındı?

KALEM Farkıyla...

Şube müdürü açığa mı alındı?

Şube müdürü açığa mı alındı?

Son bir aydır Bayramiç’te yaşanan skandallar ardından Bayramiç İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şenyurt Keçili’nin görevinden alındığı iddia edildi. Keçili’nin sosyal medyadaki sitemkâr mesajı dikkatlerden kaçmadı.

Bayramiç ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü anma gününde yaşanılan ihmalkârlıklar ulusal boyuta taşınmış, yaşanan olaylar sonrasında ise Bayramiç Kaymakamlığı peş peşe soruşturma başlatmıştı. Dün soruşturma sonrasında açığa alınan iki öğretmenin göreve döneceği, Eğitim-İş Sendikası Genel Başkanı Orhan Yıldırım tarafından duyuruldu. İddialara göre 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasın Atatürk’ü Anma günü törenlerini organizasyon sorumluları hakkında Çanakkale Valiliğinin de soruşturma başlattığı sendika temsilcilerine belirtildi. Diğer bir iddiaya göre de Çanakkale Valiliği yaptığı soruşturma sonucunda skandallardan sorumlu Bayramiç İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şenyurt Keçili’nin görevinden alındığı bilgisi Kaymakam Gökdemir tarafından sendika temsilcilerine söylendi.

Öte yandan Bayramiç İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şenyurt Keçili’nin bu olaylar sonrasında sosyal medyadan paylaştığı; ‘’Allah var gam yok’’ sitemkâr mesajı dikkatlerden kaçmadı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST