Takas Şenliği’ne yoğun ilgi

KALEM Farkıyla...

Takas Şenliği’ne yoğun ilgi

Takas Şenliği’ne yoğun ilgi

Esra Yurttut Atölyesi, 3’ncü Takas Şenliği’ne ev sahipliği yaptı.
Yoğun ilgi gören 3’ncü Takas Şenliği’nin verimli geçtiğini belirten etkinliğin ev sahibi Esra Yurttut, ”Yeni stüdyomuzdaki ilk takas etkinliğimiz çok hareketliydi.. Giysi ve eşya değiş tokuşu ile tüketimi azaltma, kendi sürdürülebilirliğini sağlama ve kendi sistemini oluşturmanın bir de şu güzelliği vardı ki… Bugün; uzun zamandır görüşmeyenlerin görüşmesine, yeni mekâna henüz gelememiş olanların gelmesine, yeni tanışmalara, verimli sohbetlere ve işbirliği tohumlarının atılmasına da vesile oldu. Takas sürecinin bir güzel motivasyonu da Kepez Patileri’ne sağlanacak katkı idi ki.. Pek çok kişiyi bugün buraya getiren de bu oldu. Gün sonunda takastan kalan tüm eşyaları Kepez Patileri’nin cuma pazarındaki standında değerlendirilmek üzere arkadaşımıza teslim ettik. Bugün buraya katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkürler” dedi. Etkinlikten geriye ise bu kareler kaldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST