“Tane tane yaşıyoruz…”

KALEM Farkıyla...

“Tane tane yaşıyoruz…”

“Tane tane yaşıyoruz…”

İYİ Parti Çanakkale İl Başkan Yardımcısı Nazan Zileli, Lapseki’de çocuk bezinin tane hesabına 1 liradan satılmaya başlamasına tepki gösterdi. Zileli açıklamasında, “Derin bir kriz… Tane tane yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkan Yardımcısı Nazan Zileli, Lapseki’de bebek bezinin tane hesabına satılmaya başlamasına tepki gösterdi. Zileli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Derin bir kriz… Tane tane yaşıyoruz. Giderek derinleşen ekonomik kriz, üreticiden tüketiciye her kesimi vurdu. En temel gıda ürünleri bile lüks tüketim haline geldi. Patlıcanın tanesi 8 lira, salatalığın tanesi ise 5 liradan satılır oldu. En temel tüketim malzemelerinden olan çocuk bezi de Lapseki’de tanesi 1 liradan satılmaya başlandı.” ifadelerine yer verdi.
Seda Gökdemir

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST