Tarih yazarak döndüler

KALEM Farkıyla...

Tarih yazarak döndüler

Tarih yazarak döndüler

Çan Belediyesi Güreş Kulübünün sporcuları Kumluca’dan başarı ile döndüler.

Çan Belediyesi Güreş Kulübünün sporcuları Antalya’nın Kumluca İlçesi’nden tarih yazarak döndü. Sporcuları tebrik eden Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, sosyal medya hesabından bu kareleri paylaşarak şu ifadeleri kullandılar, “Antalya Kumluca güreşlerine Çan Belediyesi Güreş Kulübü toplam 14 güreşçi ile katıldı. Güreşler boyunca hepsi başarılı şekilde güreşlerini yaptılar. Her biri Çanımızın gururu oldular. Hasan Özdemir, Ümit Özgül — Büyük Ortada, Yağız Akdemir, Burakcan Ayyıldız, Saffet Kara, Onur Türker, Semih Arslan, Emirhan Saygı, Özgür Demir, Berkay Akdağ, Serkan Kuru — Küçük Orta Boyu, Efe Akdemir — Ayak Boyunda, Levent Dalay — Deste Küçük Boy, İlkay Akdağ — Deste Büyük Boy Pazar gününe 6 sporcumuz kaldı ve Hasan Özdemir Finale çıkarak madalya ve Baş Altı, Levent Dalay 3. olarak madalya elde ettiler. Diğer güreşçilerimizde boylarında son 8’e ve son 16’ye girerek büyük başarı elde ettiler. Kumluca’ya 1300 güreşçinin katıldığı, Güreşçilerimizin boylarında 200 civarında güreşçinin olduğu müsabakalarda son 16’ya ve son 8’e kalmaları kulübümüz, en önemlisi çocuklarımız ve ilçemiz adına büyük başarıdır.

HASAN ÖZDEMİR BAŞ ALTI OLDU
Bu müsabakalar sonunda, artık ilçemizin Baş Pehlivanlığa aday Baş Altı güreşçisi var. Hasan Özdemir rakiplerini yenerek finale çıktı ve Baş Altı Pehlivanı oldu. Çan Halkı adına hepsinin gözlerinden öpüyor. Tebrik ediyorum. En önemlisi, güreşçilerimizi başından beri ilgilenen, antremanlarını yaptıran, Onları böylesi başarıya ulaştıran, en büyük pay sahibi Halil Pulat Hocamıza teşekkürlerimi, takdirlerimi özellikle sunmak istiyorum. Çan’ın gururları”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST