Tarihi Alandan ÇTSO’ya ziyaret

KALEM Farkıyla...

Tarihi Alandan ÇTSO’ya ziyaret

Tarihi Alandan ÇTSO’ya ziyaret

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde meydana gelen ziyarette, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal yer aldı. Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale Savaşları Tarihi Alan Başkanlığı, İlimizin yurt içinde ve dışında tanıtımında önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Dalış turizmi İlimizin turizm sezonunun uzamasına ciddi katkılar sağladı. Oda olarak biz de Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığımızla işbirliği yaparak çalışmalara destek veriyoruz. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’e nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST