TDD Sivil Toplum formuna katıldı

KALEM Farkıyla...

TDD Sivil Toplum formuna katıldı

TDD Sivil Toplum formuna katıldı

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından Ankara’da düzenlenen “Gelecekteki Sivil Toplum” forumu Türkiye geneli 200’ü aşkın sivil toplum örgütlerinin katılımı ile gerçekleşti. Bu foruma Çanakkale’den Topluma Destek Derneği (TDD) adına Şule Çelikel katıldı.Forum hakkında açıklama yapan Şule Çelikel: “Geniş çaplı ve tartışmaya açık bir etkinlik oldu. Avrupa Birliği ve Türkiye’de sivil toplum örgütlerinin karşılaştığı zorluklar ve geleceği hakkında paneller yapıldı. Sivil Toplumu güçlendirme yolları hakkında farklı ülkelerden katılan aktivistlerin yaklaşımları ele alındı. Birbirinden farklı atölyelere katılma fırsatı bularak birçok STÖ temsilcisi ile ortak planlamalar yaptık. Ayrıca derneğimiz Topluma Destek Derneği’nin çalışmalarını katılımcılarla paylaştım. Bir kez daha sivil toplum örgütlerinin bir ülke için ne kadar önemli bir konumda olduğunu anlamış olduk. Bana bu foruma katılma fırsatını sunan derneğimiz Topluma Destek Derneği’ne ve Sivil Düşün’e teşekkür ederim.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST