Tefecilere operasyon

KALEM Farkıyla...

Tefecilere operasyon

Tefecilere operasyon

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Çanakkale ve ilçelerinde tefecilik yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Çanakkale ve ilçelerinde tefecilik yaparak insanları mağdur edip maddi ve manevi olarak zarar uğratan şahısların deşifresi için yapılan planlı operasyon kapsamında; Hedef şüpheli şahıslara ait Dört ikamet, bir iş yeri ve bir araç, 23 Haziran 2020 günü Çanakkale merkezde olmak üzere eş zamanlı operasyon yapıldı. Yapılan operasyon kapsamında şüpheli konumundaki M.Ö ve H.S isimli şahıslar yakalandı. Firari konumunda bulunan T.Ö isimli şüphelinin yakalama çalışmaları ise devam ediyor. Yapılan çalışmalar neticesinde; 1 adet ruhsatsız SIG SAURE marka 6136 SKM tabanca, 8 adet 9mm’lik tabanca mermisi ayrıca tabancaya ait 1 adet şarjör ve 2 adet şüphelinin alıcı konumda olduğu borç senedi ele geçirildi. Yakalanarak gözaltına alınan şüphelilerin adli işlem süreçleri devam ediyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST