“Tek gerçek gündem: Pahalılık”

KALEM Farkıyla...

“Tek gerçek gündem: Pahalılık”

“Tek gerçek gündem: Pahalılık”

Çanakkale’nin tanınan simaların, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eski öğretim üyesi Prof. Dr. Cumhur Arslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, hayat pahalılığına değinerek, ülkenin tek gerçek gündeminin pahalılık olduğunu belirtti.

Çanakkale’nin sevilen isimlerinden Prof. Dr. Cumhur Arslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Dayı geçen ay 25 liraya pide yemiştim, şimdi 45 lira olmuş. Valla bilseydim yemezdi. Bir üniversite öğrencisi olan yeğenimin dünkü sözü. Ülkenin tek gerçek gündemi var: “Pahalılık, pahalılık, pahalılık. Ülkede ciddi bir ekonomik kriz başladı ve giderek zorlaşarak sürüyor. Ne Sezen Aksu, ne Sedef Kabaş, ne Gülşen bu gerçeği değiştirir” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST