Teşekkür belgeleri verildi

KALEM Farkıyla...

Teşekkür belgeleri verildi

Teşekkür belgeleri verildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) 2020 – 2021 Yılı değerlendirme toplantısı ve faaliyetlere katkı sunan öğretim elemanlarına teşekkür belgesi takdim programı gerçekleşti.

ÇOMÜ Troia Kültür Merkezinde gerçekleşen programa ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, ÇOMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, SEM Müdürü Öğr. Gör. Dr. Cumali Yaşar, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Zeki Genç ve SEM’e katkı sunan öğretim elemanları katıldı. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat emeği geçen, katkı sağlayan herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü; “Uzaktan eğitim, halk eğitimi, gibi isimlerle anılan bu oluşum son yıllarda özellikle teknolojik imkanların gelişmesiyle daha fazla yaygınlaştı ve bilgiye ulaşma imkanı kolaylaştı. Pandemi ise herkesi teknolojiyle tanıştırdı. Bütün dünya online eğitime geçti. Çok sayıda kişiye ve oldukça düşük maliyetlerle eğitim vermek çok önemli. Topluma katkı sağlama bakımından üniversitelerin sürekli eğitim merkezlerinin yapmış olduğu bu faaliyetler de özellikle sosyal fayda bakımından çok önemlidir. ÇOMÜ SEM’in çok güzel bir konumda olduğunu görüyorum. Üniversitemizin isminin gerek ulusal düzeyde gerekse uluslararası düzeyde duyurulmasında SEM’in önemli katkıları oldu, bundan sonra da olacak. Bu anlamda Türkiye de birçok alanda marka bir SEM olma hedefini ortaya koymanızı çok isterim. Yönetim olarak her zaman yanınızdayız. Bütün eğitimde hedefimiz öğrencisiyle akademisyeniyle önemli başarılar sağlamak. Bilim alanında da aynı başarıyı sağlamak zorundayız.”
Konuşmanın ardından ÇOMÜ bünyesinde aktif edilen elektronik sertifika yönetim sistemi üzerinde verilen kurslara katkı sunan öğretim elemanlarına teşekkür belgeleri ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat tarafından takdim edildi.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST