TGF icra ilanları için TBMM’de

KALEM Farkıyla...

TGF icra ilanları için TBMM’de

TGF icra ilanları için TBMM’de

Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetimi parti gruplarına ziyaretlerde bulundu. Yönetim, icra ilanlarının yerel basından kaldırılmasının yerel gazetelerin sonunu getireceği açıklamasını yineledi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yılmaz Karaca ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti yetkilileri ile bir araya geldi. Görüşmelerde CHP, MHP ve İYİ Parti yetkilileri “İcra ilanlarının yerel basından kaldırılacak olmasının önlenmesi konusunda gereken desteği vereceklerini belirtirken, son olarak ziyaret edilen AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop ise şunları söyledi, “Adalette nasıl ki UYAP’ı oluşturup bu işi dijitale taşımışsak, medyada bu iş er geç dijitalleşecek. Ne olur? Bu süreyi biraz uzatabiliriz. Ama nereye kadar? Artık zaman gelecek kağıda basılı gazete kalmayacak” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST