Tıp fakültesi öğrencileri mezun oldu

KALEM Farkıyla...

Tıp fakültesi öğrencileri mezun oldu

Tıp fakültesi öğrencileri mezun oldu

ÇOMÜ Tıp Fakültesi mezuniyet töreni İÇDAŞ Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesi Mezuniyet Töreni, Cuma günü ÇOMÜ İÇDAŞ Kara Yusuf Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof.. Dr. Okhan Akdur ve Prof. Dr. Pelin Kanten, ÇOMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Prof. Dr. Muammer Karaayvaz, akademisyenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, öğrenci ve akademisyenlerin konuşmaları ile devam etti. Ardından okulu derece ile bitiren öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi. Başkan Gökhan, mezun olarak doktorluğa ilk adımlarını atan öğrencilere, meslek hayatlarında başarılar diledi.
ÇOMÜ Tıp Fakültesi mezunları için düzenlenen tören, hekimlik andının okunmasının ardından öğrencilerin kep atması ile son buldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST