Tiyatroya doyacağız

KALEM Farkıyla...

Tiyatroya doyacağız

Tiyatroya doyacağız

Organizasyonunu Büyülü Sahne’nin üstlendiği Ödüllü komedi oyunu ‘Benimle Delirir misin?’ Çanakkaleli tiyatro severler ile buluşacak.

Kadın erkek arasındaki sonsuz çekişmeyi, seyircisiyle birlikte irdeleyen interaktif oyunda, gerçek hayatta da karı koca olan Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan Yapıcı oynuyor. Sezonun en iddialı yapımlarından biri olan oyun 25 Ekim Perşembe günü Ticaret ve Sanayi Odası Salonu’nda 20.30 da seyirci ile buluşacak. Kahkahanın eksik olmadığı oyunun biletleri Troia Kitap Evi,Keyfeder Pastanesi ve Biletix’de satışa çıktı.

EGE İLE GAGA ÇOCUKLAR İLE BULUŞACAK
TRT’nin Sevilen kahramanları Ege ile Gaga Çanakkale’de izleyicisiyle buluşacak. Eğlenceli müzikler ile coşkuya ortak olacak çocuklar Ege ile Gaga’nın maceralarını merakla izleyecek. 25 Ekim Perşembe günü Saat 10.00- 13.30 ve 14.30 da çocuklar ile buluşacak olan kahramanları izlemek için biletleri Troia Kitap Evi, Keyfeder Pastanesi ve Biletix’den temin edebilirler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST