Toplu açılış törenine katıldılar (videolu haber)

Galeri

KALEM Farkıyla...

Toplu açılış törenine katıldılar (videolu haber)

Vali İlhami Aktaş, AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi, AFAD Hizmet Binası ve Diyanet Yahya Çavuş Yatılı Kuran Kursunun toplu açılış törenine katıldı.

Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi bahçesinde gerçekleştirilen açılış törenine Vali İlhami Aktaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Vali Yardımcısı – İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Tarı, İl Müftü V. İbrahim Sezgin, siyasi parti temsilcileri ve kurum müdürleri katıldı.

Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi, AFAD Hizmet Binası ve Diyanet Yahya Çavuş Yatılı Kuran Kursunun toplu açılış törenine saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı.

Törende Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Tarı, İl Müftü V. İbrahim Sezgin ve kütüphane müdürü Alper Yancar tarafından birer konuşma yapıldı.
Yapılan konuşmaların ardından 64 yaşında 84 kitap ile en iyi yetişkin okuyucu Hüseyin Aydeniz’e Vali İlhami AKTAŞ tarafından hediye verildi.

Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi, AFAD Hizmet Binası ve Diyanet Yahya Çavuş Yatılı Kuran Kursunun açılışları dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST