Toplu taşıma ile bisiklet önerdi: “Arabalarımızdan inebilirsek…”

KALEM Farkıyla...

Toplu taşıma ile bisiklet önerdi: “Arabalarımızdan inebilirsek…”

Toplu taşıma ile bisiklet önerdi: “Arabalarımızdan inebilirsek…”

Çanakkale’nin sevilen isimlerinden iş insanı Cemal Karakaş, toplu taşıma ile bisikletlerin akaryakıt fiyatlarına karşı iyi bir önlem olduğunu ve iklimin korunması için de tercih edilmesi gerektiğini ifade etti.
Çanakkale’nin sevilen isimlerinden Cemal Karakaş, toplu taşıma ile bisikletlerin, iklimin korunması ile akaryakıt fiyatlarına karşı tercih edilmesi gerektiğini vurguladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cemal Karakaş, “Toplu taşıma ve bisiklet, trafiğin rahatlamasında ve iklimin korunmasında önemli bir rol oynuyor. Ve otomobili olanların bu akaryakıt fiyatlarıyla ceplerine de önemli katkı sunar. Tabi arabalarımızdan inebilirsek” ifadelerine yer verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST