Toplu taşımada Ramazan ayı düzenlemesi

KALEM Farkıyla...

Toplu taşımada Ramazan ayı düzenlemesi

Toplu taşımada Ramazan ayı düzenlemesi

Çanakkale Belediyesi kent içi toplu taşımada Ramazan ayı düzenlemesi gerçekleştirdi.

Çanakkale Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Ramazan ayı boyunca da kentlilerimize etkin ve verimli bir hizmet sunmak adına toplu taşıma seferlerinde düzenleme yapılmıştır.24 Nisan 2020 Cuma gününden itibaren başlayacak olan Ramazan Ayı kapsamında; mevcutta aktif olarak çalışan 9 adet otobüs hattının 6’sının sefer sıklıkları 1,5 ila 2 tur arası uzatılarak, 10 adet aracın seferleri arttırılmıştır. Böylelikle seferleri erken biten araçlar da şehrin her noktasından iftar saatine kadar hizmet sunacaktır.Ayrıca Atatürk Caddesi güzergahında hizmet sunan Ç11K (Kepez) ve Troya Caddesi güzergahında hizmet sunan ÇT3 hatlarına ilave araçlar dahil edilmiştir.Sefer saatleri ve toplu taşıma güzergahları hakkında detaylı bilgiye http://ulasim.canakkale.bel.tr internet sitesi üzerinden, 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezi veya (0286) 2175890 numaralı Araç Takip ve Koordinasyon Merkezinden ulaşabilirsiniz.”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST