Troas Antik Kenti’nde çalışmalar devam ediyor

KALEM Farkıyla...

Troas Antik Kenti’nde çalışmalar devam ediyor

Troas Antik Kenti’nde çalışmalar devam ediyor

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Alexandria Troas antik kentinde çalışmaları devam eden kazı faaliyetlerini yerinde inceledi.

Alexandria Troas antik kentinde yapılan incelemelerde İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Cemil Agas, Bakanlık Temsilcisi Arkeolog Musa Tombul ve Alexandria Troas Kazı Başkanı Prof. Dr. Erhan Öztepe de bulundu. Antik kentte yerinde incelemelerde bulunan İl Müdürü Kemal Dokuz, Kazı Başkanımız Prof. Dr. Erhan Öztepe’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kentte yapılan çalışmalarda Anadolu’nun en büyük kentlerinden biri olduğu görülen Alexandria Troas kentinde yapılan incelemeler sonunda İl Müdürü Kemal Dokuz, Kazı Başkanı Prof. Dr. Erhan Öztepe’ye sağladıkları katkılar ve yapılan çalışmalar için teşekkürlerini iletti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST