TROY oyunu bedava!

KALEM Farkıyla...

TROY oyunu bedava!

TROY oyunu bedava!

A Total War Saga: TROY, 13 Ağustos 2020 tarihinde satışa sunulacak. Epic Games ve SEGA, oyunun çıkış gününde yirmi dört saatliğine ücretsiz olarak dağıtılacağını müjdelediler.

13 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla çıkacak olan yeni Total War Saga: TROY oyunu ise SEGA tarafından yayınlanacak. Epic Games, bazı popüler oyunların ve serilerin yayıncıları ile özel anlaşmalar yapıyor ve bunun neticesinde de bu oyunlar ve serilerin sıradaki oyunları belirli bir süreliğine veya kalıcı olarak Epic Games Store üzerinden satışa sunuluyor. Total War serisinin sıradaki oyunu da bu kervana katıldı. Epic Games ile SEGA arasında yapılan anlaşmaya bağlı olarak Total War Saga: TROY, çıkışını takiben bir yılığında Epic Games Store üzerinden satın alınabilecek. Bu bir yılın sonrasında da diğer dijital mağazalar üzerinden de satışa sunulacak. Dahası ise, çıkış gününde yirmi dört saatliğine ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Eğer bu oyunu kaçırmak istemiyorsanız ki ücretsiz bir oyuna kim hayır diyebilir, 13 Ağustos 2020 tarihinde Epic Games mağazasına uğramayı unutmayın.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST