Troya Caddesi’nde korkutan yangın

KALEM Farkıyla...

Troya Caddesi’nde korkutan yangın

Troya Caddesi’nde korkutan yangın

Bugün öğle saatlerinde Troy Caddesinde, içinde kimsenin yaşamadığı bir daireden dumanlar yükseldi. Dumanı gören mahalle sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler kısa sürede yangını söndürdü.

Troya Caddesi üzerinde bulunan 119 numarada 3 katlı bir binanın en üst katında, ahşap malzemelerin tutuşmasıyla yangın çıktı. Boş daireden çıkan alevler mahallede paniğe neden oldu. Olay yerine kısa sürede gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alarak söndürdü. Olay yerine tedbir amaçlı 112 ekipleri de sevk edildi. Dairenin boş olması ve çevredeki daireler sıçramaması mahalle sakinlerini rahatlattı. Yangının neden çıktığı ise araştırılıyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST