Tuna’dan ÇTSO’ya Veda ziyareti

KALEM Farkıyla...

Tuna’dan ÇTSO’ya Veda ziyareti

Tuna’dan ÇTSO’ya Veda ziyareti

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Çanakkale’deki görev süresini tamamlayarak tayin olması sebebiyle gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Selçuk Semizoğlu, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna’yı yaptığı çalışmalardan ve gösterdiği samimi diyalogdan dolayı memnuniyetini ifade ederek; Sayın Kaymakamımız ile Ezine Gıda OSB Yönetiminde de birlikte çalışma fırsatımız oldu Ezine’ye hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna’da, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman işbirliği içerisinde çalıştıklarını, Odanın Çanakkale için yaptıkları çalışmaları takdir ile izlediklerini belirterek başarılarının devamını diledi. Başkan Semizoğlu, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna’ya yeni atandığı Giresun Bulancak Kaymakamlığı görevinde başarılar diledi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST