Turan isyan etti, “Çıldıracağım!”

KALEM Farkıyla...

Turan isyan etti, “Çıldıracağım!”

Turan isyan etti, “Çıldıracağım!”

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan sosyal medya hesabından isyan etti.

Geçtiğimiz gün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ‘İstanbul’da 500 bin ton asvalt döktük’ şeklinde bir açıklamada bulunmuş, ardından bunun sehven yapılan bir hata olduğunu belirterek 5 bin ton asvaltın döküldüğünü belirtmişti. AK Partiler de duruma tepki göstererek eleştirilerde bulunmuşlardı. AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ise mevzunun partililer tarafından gereksiz uzatılmasına tepki gösterdi. Turan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Çıldıracağım! Dünyanın en başarısız Bld Bşk’ı; ama sanki eleştirecek bir icraatı yok da “sehven” diye itiraf ettiği bir yazım hatası etrafında dönüp duruyoruz! Bu yaklaşımımız; sadece bu başarısız şahsı büyütüyor. Esaslı bir dil değişikliğine gitmek zorundayız. Böyle gidersek…” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST