Turan’dan Kılıçdaroğlu’na cevap

KALEM Farkıyla...

Turan’dan Kılıçdaroğlu’na cevap

Turan’dan Kılıçdaroğlu’na cevap

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Twitter’dan sanatçılarla ilgili söylemiş oldu cümleye yine Twitter’dan cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter’dan yaptığı açıklamada; “Sanatçının görevi sadece sanatını icra etmek değildir! Gerçek sanatçı; güce bağlılık göstermez, baskılara boyun eğmez, saraya soytarılık yapmaz, haksızlığa karşı daima hakkını arayandan yana tavır alır… Demokrasi için mücadele etmekten ve konuşmaktan da asla vazgeçmez!” dedi. Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine cevap veren Turan ise; “Mesele sanatçının fikrini söylemesi değil. Tabi ki herkes fikrini ifade edecek. Bu ortamdan mutlu olmalıyız ama KK’nın CBşk programına katılan sanatçılara yaptığı ağır hakaretler bu kötü iklimi doğurmuyor mu? Sizdense ‘eyvallah’, sizden değilse ‘güruh, rezil adamlar vs” öyle mi? Yazık” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST