Turan’dan Ramazan Ayı mesajı

KALEM Farkıyla...

Turan’dan Ramazan Ayı mesajı

Turan’dan Ramazan Ayı mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Ramazan Ayı ile ilgili mesajında, “Ramazan-ı Şerif; manevi iklimiyle yüreklere huzur, tüm insanlığa sağlık ve esenlikler getirsin” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Ramazan Ayı’nın başlamasının ardından bir mesaj yayınladı. Turan mesajında şu ifadeleri kullandı, “Büyük bir özlem ve heyecanla beklediğimiz rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’e bir kez daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İçinde yaşadığımız bu zorlu süreçten dolayı buruk bir sevinç yaşasak da bu mübarek ayın atmosferinin ve ikliminin bizi salgınla mücadelede daha güçlü kılacağına inancımız tam. Bu yıl Ramazan ayında camilerde yan yana saf tutamasak da kalabalık bereketli iftar sofralarında bir araya gelemesek de bu mübarek ayın güzellikleri bu zorlu süreci kolaylaştıracaktır. Ramazan ayını, içinde bulunduğumuz şartların sınırları çerçevesinde, paylaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğin en yoğun şekilde yaşandığı bir ay olarak değerlendirmeliyiz. Bu manevi coşkuyu ve huzuru birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla süsleyelim. Özellikle yaşlılarımızı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ihmal etmeyelim. Sevgi, kardeşlik ve dostluk iklimini hakim kılarken salgınla mücadelede uymamız gereken kuralları ihmal etmeyelim. Çanakkaleli hemşehrilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan ayınızı tebrik ediyor; bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini ve bu salgını atlatmış bir şekilde Ramazan Bayramı’na erişmeyi niyaz ediyoruz”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST