Turizmciler yeni döneme hazırlanıyor

KALEM Farkıyla...

Turizmciler yeni döneme hazırlanıyor

Turizmciler yeni döneme hazırlanıyor

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz ve Müdür Yardımcısı Cemil Agas Çanakkale Turistik Otelciler Derneği’ni (ÇATOD) ziyaret etti.

Ziyarette, ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer ve Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu. Yönetim kurulu Başkanı Armağan Aydeğer, Başkan Yardımcısı Yaşar Ersoy, Genel sekreter Salih Yüksel ve Yönetim kurulu üyesi Ramazan Candan’ın katılımıyla gerçekleşen görüşmede, görüş alışverişlerin yanı sıra başta Troya müzesi olmak üzere yapılan tüm çalışmalarla ilgili Çanakkale turizmcileri olarak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne teşekkürlerini ilettiler. Troya müzesi ve milli parkına giriş için Türk vatandaşlarına özel indirim uygulanması, Troya müzesi ve milli parkla ilgili web sitesi hazırlanması, Troya milli park içerisinde milli parkı içeren turistik haritanın hazırlanması, Troya müzesi içerisine yürüyüş yolunun yapılması, yurtdışı fuarlarında turizmcilerin gri pasaport kullanımı ile ilgili yapılması gerekenler ve 2019 Yurt dışı fuarları ile ilgili konular görüşüldü.

TÜRSAB ÇANAKKALE KÖRFEZ BÖLGESEL YÜRÜTME KURULUNA ZİYARET
Ardından TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulunu ziyaret eden Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz ve Müdür Yardımcısı Cemil Agas, burada Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ile bir araya geldi. 2018 Troya Yılı kapsamında yapılan çalışmaların ele alındığı görüşmede, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Ziyaret, yapılan görüşmelerin ardından hediye takdimi ile son buldu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST