Turizme yeni değer: ‘’Oytun Hotel’’

KALEM Farkıyla...

Turizme yeni değer: ‘’Oytun Hotel’’

Turizme yeni değer: ‘’Oytun Hotel’’

Barbaros Mahallesi Troia Caddesi üzerine Mehmet Oytun’un sahibi olduğu Oytun Hotel, törenle açıldı.

Çanakkale’de Oytunlar ticaret olarak yıllardır faaliyet gösteren, Oytun ailesi yeni bir işletmeyi faaliyete soktu. Hafta sonu düzenlenen Oytun Hotel ‘in açılışına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş ve ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu katıldı. Burada açılış konuşmasını yapan Mehmet Oytun, “Oytun Hotel’imizin açılış töreni vesilesiyle sizlerle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyuyorum. 1979 yılında temellerini attığımız iş dünyasında her alanda halkımıza hayırlı işler yapmaya devam edeceğiz. Biz çalışmaktan başka rotası olmayan barış içinde yaşayanlardanız. 2017’nin Nisan ayında temelini attığımız Oytun Hotel’imizin yapımı tamamlanmıştır. 4250 metrekare kapalı alana sahip, 76 oda ve 200 yatak kapasiteli otelimizin açılışını gerçekleştiriyoruz” dedi.

“TURİZM, EĞİTİM VE TARIM KENTİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ”
Törende bir konuşma yapan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, “Çok güzel bir tesisin açılışını yapıyorum. Bizim kent misyonumuza uygun bir tesistir. Çanakkale için hedeflerimiz eğitim, turizm ve tarım kenti olmasıdır. Bu tesis Çanakkale’nin turizm potansiyeline katkı sağlayacaktır. Hızla gelişen yatırımları görüyoruz. Bu cadde önümüzdeki süreçte yeni tesislere kavuşacaktır” açıklamasında bulundu. Konuşmaların ardından davetliler, açılışı yapılan oteli gezdiler. Yemek ikramlarının yapıldığı açılışta, davetliler Oytun ailesini tebrik ederek yeni ticaret alanında başarılar dilediler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST