“Türkiye siyasetinin pusulası artık İYİ Parti olmuştur” (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

“Türkiye siyasetinin pusulası artık İYİ Parti olmuştur” (videolu haber)

İYİ Parti Çanakkale teşkilatı, İYİ Parti’nin kuruluşunun 4’üncü yılını Cumhuriyet Meydanı’ndaki bir programla kutladı.
İYİ Parti’nin kuruluşunun 4’üncü yılını kutlamak için Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen İYİ Parti Çanakkale örgütü, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Atatürk büstüne çelenk bıraktı. Günün önemiyle alakalı konuşma yapan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Dört yıl önce bugün genel başkanımız sayın Meral Akşener’in ‘Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer’ sözünü kendimize ilke edinip, Çanakkale iyi olsun, Türkiye iyi olsun, Türk milleti iyi olsun diye yola çıktık. Hepimizin bildiği üzere birçok yasaklarla, birçok haksız ve hukuksuz uygulamalarla karşılaştık. İftiralara, karalamalara maruz kaldık. Yeri geldi FETÖ’cü olduk. Yeri geldi illet olduk, yeri geldi zillet olduk. Tüm bu iftiralar ve karalamalara rağmen, hiçbir zaman geri adım atmadık ve yılmadık” dedi.
“ESNAF VE KÖY ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR”
İYİ Parti kurulduğu zaman dağılırsınız diyenler olduğunu fakat dört sene önceki aynı heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Yıldızlar, “O gün bize başaramazsınız, dağılırsınız diyenler bugün gördüler ki Türkiye siyasetinin pusulası artık İYİ Parti olmuştur. Türkiye’nin en çok oy arttıran ve Türk milletinin teveccühünü en çok kazanan parti, İYİ Partidir. Bizler dört yıl önce kuruluşumuzdaki aynı heyecan ve aynı gururla çalışmaya devam ediyoruz. Genel başkanımızın Türkiye’yi il il, ilçe ilçe, belde belde, köy köy gezip; Türk milletiyle beraber olduğu, milletimizin dertlerini dinlediği bu günlerde bizler de Çanakkale’de esnaf ve köy ziyaretlerimizi aralıksız devam ederek; milletimizin dertlerini dinliyor ve onlarla birlikte oluyoruz.” İfadelerini kullandı. Selahattin Yıldızlar’ın konuşmasının ardından lokma dağıtılmasıyla program noktalandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST