“Türkiye’ye yeni bir hikaye gerek!”

KALEM Farkıyla...

“Türkiye’ye yeni bir hikaye gerek!”

“Türkiye’ye yeni bir hikaye gerek!”

CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, partisinin Edirne’de düzenlenen bölge toplantısına katıldı. Ural, toplantının ardından yaptığı açıklamada ise “Türkiye’ye yeni bir hikaye gerek! Bu hikayeyi yazacak kadrolar, Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarıdır” dedi.


CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, partisinin Edirne’de düzenlenen bölge toplantısına katıldı. Ural, toplantının ardından şöyle konuştu: “Trakya bölge toplantımızı Edirne’de Genel Başkan Yardımcılarımız, Örgüt Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, PM Üyelerimiz ve Örgüt temsilcilerimizle gerçekleştirdik. Türkiye’ye yeni bir hikaye gerek! Bu hikayeyi yazacak, ekonomiyi güçlendirecek, işsizliği düşürecek, Türkiye’yi zenginleştirecek, hakça bölüştürecek kadrolar, Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarıdır.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST