TÜRSAB denetimleri sıklaştırdı

KALEM Farkıyla...

TÜRSAB denetimleri sıklaştırdı

TÜRSAB denetimleri sıklaştırdı

TÜRSAB Çanakkale Balıkesir YTK denetimlerini sıklaştırdı. TÜRSAB yetkilileri kolluk kuvvetleri ile birlikte yaptıkları denetimler ile kaçaklara göz açtırmıyor.

Kaçak acentecilik faaliyetlerini sona erdirmek amacıyla sürdürülen denetimler Çanakkale ve Balıkesir bölgesinde hız kazandı. Denetimler sonrası açıklamalarda bulunan TÜRSAB Çanakkale Balıkesir Yöre Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, “TÜRSAB Çanakkale Balıkesir YTK olarak artan denetimlerimizle kaçak acentecilik faaliyetlerini bölgemizde bitireceğiz. Haftanın 5 gününe çıkardığımız denetimlerde meslektaşlarımızın ve tüm acentelerimizin haklarını sonuna kadar savunacağız. Çanakkale,Balıkesir İl kültür Müdürlüklerine,kolluk görevlerinde yardımcı olan Emniyet ve Jandarma teşkilatlarımıza vede TÜRSAB denetim personellerimize teşekkürü bir borç biliriz” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST