Üç ilçede kaçak göçmen operasyonu

KALEM Farkıyla...

Üç ilçede kaçak göçmen operasyonu

Üç ilçede kaçak göçmen operasyonu

Ayvacık, Gelibolu ve Bayramiç İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde yapılan göçmen kaçakçılığı operasyonunda 80 Afganistan uyruklu düzensiz göçmen ve 1 organizatör yakalandı.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca Göçmen Kaçakçılığı ile mücadele kapsamında; 12 Şubat 2020 tarihinde Ayvacık, Gelibolu ve Bayramiç İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde meydana gelen 3 düzensiz göç olayında; 80 Afganistan uyruklu düzensiz göçmen ve 1 organizatör yakalandı. Meydana gelen olaylarda, 1 adet minibüs ve 80 adet can yeleği ele geçirildi. Yakalanan 80 Afganistan uyruklu düzensiz göçmenlerin işlemlerinin tamamlanmasına müteakip, Ayvacık Geri Gönderme Merkezine teslim edildi. Göçmen Kaçakçılığı olayının şüphelisi T.A. isimli şahıs gözaltına alındı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST