Uçak seferleri sonlandı

KALEM Farkıyla...

Uçak seferleri sonlandı

Uçak seferleri sonlandı

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin tüm yurt dışı yolcu seferlerini durdurduğunu, iç hat seferlerinin ise Cumartesi 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırıldığını duyurdu. Çanakkale’de gerçekleşen uçak seferleri korona virüs nedeniyle ikinci bir karara kadar sonlandırılmış oldu.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter’dan yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan yeni düzenlemeleri duyurdu. Tüm yurt dışı yolcu seferlerinin durdurulduğunu hatırlatan Ekşi, “İç hat seferlerimiz cumartesi 23.59’dan itibaren İstanbul ve Ankara’dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır.” dedi. Bundan böyle sadece İstanbul ve Ankara’dan; Samsun, Trabzon, Erzurum, Van, Diyarbakır, Malatya, Gaziantep, Kayseri, Konya, Adana, Antalya veİzmir illerine seferler olacak. Çanakkale’den sadece Ankara ve İstanbul’a uçak seferleri gerçekleştiriliyordu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST