Uçar’ın ‘Zeus’un Öfkesi’ kitabının imza günü yapılacak

KALEM Farkıyla...

Uçar’ın ‘Zeus’un Öfkesi’ kitabının imza günü yapılacak

Uçar’ın ‘Zeus’un Öfkesi’ kitabının imza günü yapılacak

Gazeteci Erol Uçar’ın 3’üncü romanı Kahin Kapısı’nın (Zeus’un Öfkesi) imza günü ve söyleşisi 15 Ekim saat 18.00’da gerçekleştirilecek.
Yazar ve Sanatçı Evi’nde 15 Ekim saat 18.00’da yapılacak imza günü ve söyleşide Gazeteci Erol Uçar’ın 3’üncü romanı tanıtılacak. Filozof Çoban (2015), Songelen (2018) adlı romanlarının ardından gazeteci Erol Uçar’ın fantastik kurgu türündeki üçüncü romanı Kahin Kapısı, (Zeus’un Öfkesi) okuyucuyla buluştu. Cinius Yayınları’ndan yayınlanan kitap tüm kitapçılarda ve internet sitelerinde bulunabilir. İnternet sitesinde satışa sunulan eser önümüzdeki günlerde bütün kitapçılardan ve internet sitelerinden satın alınabilecek. Fantastik kurgu türündeki eserde, günümüzden 3 bin 200 yıl önce Akhalar ve Troyalılar arasında olan ve Tanrıların da müdahil olduğu Truva Savaşı ve kahramanları hakkında bilgiler de aktarılıyor.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST