“Uçuşan Düşler” de çifte doğum günü coşkusu (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

“Uçuşan Düşler” de çifte doğum günü coşkusu (videolu haber)

Çanakkale’nin ilk ve tek en kapsamlı uygulama alanlarına sahip olan “Uçuşan Düşler” de artık oyun grupları da hizmete dahil edildi. Hem karma bir eğitim veren ve hem de çocuklar için bir oyun, eğlence merkezi olan, farklı meslek alanlarının tanıtıldığı ve uygulamalı öğretildiği “Uçuşan Düşler” de çocuklar sevinç çığlıklarıyla her gün yeni maceralar yaşıyor.

Eğitim ve eğlenceyi harmanlayarak özel eğitim sistemleriyle donatılan Uçuşan Düşler de çocuklar aynı zamanda doğum günü partilerini de kutlayabiliyor. Hem eğleniyor hem de öğrenerek enerjilerini birbirlerine ve ailelerine de yansıtıyorlar. En son olarak geçtiğimiz gün Çanakkale’nin genç çiftlerinden Burak ve Öznur Dağlı’nın 1 ve 3 yaşındaki oğulları İsmail Deniz ve Rüzgar’ın doğum günleri coşkuyla kutlandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST