Ülkemizi temsil edecek

KALEM Farkıyla...

Ülkemizi temsil edecek

Ülkemizi temsil edecek

4-6 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen 2019 Okçuluk Salon Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçme yarışmalarında, Gelibolu Okçuluk Kulübü adına yarışan Göksel Altıntaş son gün yapılan eleme atışları ile şampiyonayı 3. bitirerek bronz madalyanın sahibi olmayı başardı. 11’de

Gelibolu Okçuluk Kulübünün başarılı sporcusu Göksel Altıntaş ilk gün yapılan sıralama atışlarında ise 600 puan üzerinden 594 puan ile Gençler Türkiye rekorunu kırdı. Aynı zamanda Salon Milli takım seçmesi olan bu yarışmada genel ortalamalar sonucunda 2. olarak Milli Takıma girmeye hak kazandı. Altıntaş, 26 Şubat-2 Mart tarihleri arasında Samsun Okçuluk Tesislerinde yapılacak olan Salon Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi ve Çanakkale’yi temsilen yarışacak. Milli sporcumuz Göksel Altıntaş’ı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST