Ülkemizi temsil edecekler

KALEM Farkıyla...

Ülkemizi temsil edecekler

Ülkemizi temsil edecekler

Çanakkale’den bir antrenör ve dört sporcu Wkf Dünya Gençlik Ligi’nde Milli Takım’da ülkemizi temsil edecek.


Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan ilgili açıklamada şöyle dendi: “17-19 Eylül tarihlerinde İstanbul WOW Otelde Dünya Karate Federasyonunun düzenlediği 57 ülkeden 850 sporcunun katılacağı WKF Dünya Gençlik Ligi’nde Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü başarılı antrenörü Melih ERBASAN, milli takım antrenörü olarak görev yapacak. Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda U14 42 kg Kumite dalında Türkiye Şampiyonu olan Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü milli sporcusu Beyza Akkaya, U14 +47 kg Kumite dalında Türkiye Şampiyonu olan Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü milli sporcusu Belinay Aydın, U14 40 kg Kumite dalında Türkiye Üçüncüsü olan Biga Karate Gençlik ve Spor Kulübü milli sporcusu Yıldıray Uğural ve Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonasında Ümitler 54 kg Kumite dalında Türkiye Üçüncüsü olan Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Güşta Şaşmaz milli takımda ülkemizi temsil edecek. Müsabakaya ayrıca Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübünden milli sporcu Alişan Akkaya ve Zeynep Akkaya da katılacaktır. Antrenörümüze ve sporcularımıza milli takımda başarılar dileriz.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST