“Ülkeyi ne hale getirdiniz…”

KALEM Farkıyla...

“Ülkeyi ne hale getirdiniz…”

“Ülkeyi ne hale getirdiniz…”

CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, CHP’li Özgür Özel’in gündeme dair açıklamalarını değerlendirdi. Ural, “Ülkeyi ne hale getirdiniz… Düz bir yolda u dönüşü yapmak çok tehlikelidir, başınıza çok iş gelebilir, takla bile atarsınız. Vah Ülkem Vah…” ifadelerini kullandı.
CHP’li Milletvekili Özgür Özel, “Rusya ‘Damat Albayrak’ın IŞİD petrollerini nasıl pazarladığını anlatacağız’ dediğinde ışık hızıyla özür mektubu yazmadınız mı? ABD ‘Mal varlığınızı araştıracağız’ dediğinde u dönüşü yapmadınız mı? Bunlar milli güvenlik sorunu değil mi?” sözleriyle iktidarı hedef almıştı.
CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural da CHP’li Özgür Özel’in açıklamalarına “Ülkeyi ne hale getirdiniz… Düz bir yolda u dönüşü yapmak çok tehlikelidir, başınıza çok iş gelebilir, takla bile atarsınız. Vah Ülkem Vah…” sözleriyle destek oldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST