Uluslararası Film Festivalinden birincilik

KALEM Farkıyla...

Uluslararası Film Festivalinden birincilik

Uluslararası Film Festivalinden birincilik

Biga Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri 24-29 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Roma kentinde yapılan Mamma Roma Guidonia Uluslararası Film Festivaline katıldı. Festivalde Müdür Yardımcısı Rıza Kazan, İngilizce Öğretmeni Ömer Namlıca ve öğrenciler Berkay İnce, Selman Çelik, Oğuzhan Sert, Furkan Küçük’ten oluşan ekibi Çanakkale başarıyla temsil etti. İtalya’nın Roma kentinde yapılan Mamma Roma Guidonia Uluslararası Film Festivalinde sekiz Avrupa ülkesi okul temsilcilerinin yarıştığı,son on yılın en iyi Avrupa filmi kategorisinde öğrenciler“Bal” filmi ile Birinci oldu. En iyi öğrenci kısa filmi yarışmasında ise ‘Biga’da Çok Kültürlülük ve Çeşitlilik’ isimli film ile üçüncü oldu. Bizler öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST