Uluslararası Satranç Turnuvası sona erdi

KALEM Farkıyla...

Uluslararası Satranç Turnuvası sona erdi

Uluslararası Satranç Turnuvası sona erdi

27. Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 19-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Turnuvada, Türkiye’nin 36 ilinden 315 sporcu, 10 farklı ülkeden de 20 sporcunun katıldığı toplamda 335 sporcu yarıştı. Bir hafta süren turnuvanın ödül törenine Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, Türkiye Satranç Federasyonu Asbaşkanı Halil Hilmi Darı, Çanakkale İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Ali Ustabaş, Çanakkale Satranç İl Temsilcisi Yasemin Kaçar, Turnuva Direktörü Erkan Sadi Uysal, sporcular, hakemler, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Derece yapan sporculara ödüllerini Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, Türkiye Satranç Federasyonu Asbaşkanı Halil Hilmi Darı, Çanakkale İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Ali Ustabaş, Çanakkale Satranç İl Temsilcisi Yasemin Kaçar, Turnuva Direktörü Erkan Sadi Uysal, Turnuva Bahakemi IA Melih Çiçek ve Turnuva Gözlemcisi Fuat Ergür takdim etti. Türkiye Satranç Federasyonu Asbaşkanı Halil Hilmi Darı, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, Turnuva Direktörü Erkan Sadi Uysal, İl Temsilcisi Yasemin Kaçar, Turnuva Başhakemi Melih Çiçek ve Turnuva Gözlemcisi Fuat Ergür’e katkı ve desteklerinden dolayı fidan sertifikası takdim etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST