Ural: “İktidara giden yoldayız” (Videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Ural: “İktidara giden yoldayız” (Videolu haber)

Ural: “İktidara giden yoldayız” (Videolu haber)

Son dönemde adı çeşitli haberlerde yer alan CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, dün sabah Kepez’de CHP Çanakkale İl Örgütü üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda konuşan Ural; “İktidara giden yoldayız. Bu yolda hep birlikte yürüyerek birlikte başaracağız” dedi.

Son dönemde adı birkaç habere konu olan, özellikle bir akademisyenin “CHP iktidar olmamalı” yazısını beğenmesi nedeniyle partilileri tarafından oldukça eleştirilen, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, İstanbul yolculuğu dönüşü Kepez’de CHP Çanakkale İl Örgütü üyeleriyle bir araya gelerek adeta güç gösterisi yaptı. Toplantıya Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, CHP İl Genel Meclis üyeleri, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Belediye Başkan yardımcıları, CHP il yönetimi, CHP Kadın Kolları, CHP Gençlik Kolları ve bazı belediye çalışanları katıldı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural; “Biliyorsunuz çok zor bir dönemden geçtik, bir salgınla karşı karşıya kaldık. Bu salgın bir arada olmamızı engelledi. Salgın ülkemize çok büyük hasarlar yapmasa da ekonomik olarak, psikolojik olarak etkilerini yaşadık ve yaşıyoruz. Bizler CHP olarak Çanakkale’de belediyelerimizle çok iyi işler başardığımızı bizzat gözlemliyoruz. Bundan sonraki süreç çok daha fala çalışmayı gerektiriyor. Birkaç gün İstanbul’da bulundum. İstanbul CHP İl Başkanımızı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Belediye Başkanımız Ekrem İmamaoğlu’nun ve benimde katıldığım toplantıya katılan değerli Genel Başkan Yardımcılarımızın hepsinin çok çok selamları var. İstanbul’da birinci yılında hesap veren bir belediye ortaya çıktı. Bu çok onurlu ve gururlu bir konu oldu. Yine çok önemli bir konu daha ortaya çıktı ‘birlikte başaracağız’. Gerçekten iktidara giden yoldayız. Bu yolda hep birlikte yürüyerek birlikte başaracağız. Buna inanıyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST