“Üreten kazansın” (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

“Üreten kazansın” (videolu haber)

“Üreten kazansın” (videolu haber)


Yıkapark 17’nin sahipleri Tülay-Levent Ergin çifti, “Sosyal Üretimi Destekliyoruz Üreten Kazansın” sloganıyla işletmelerinin bahçesinde kermes düzenledi.
İsmetpaşa Mahallesi Bursa Caddesi’nde araç yıkama üzerine hizmet veren bir iş yerinin sahipleri Tülay-Levent Ergin çifti, sosyal üretime destek vermek, kadınların ürettikleri ürünleri sergilemesi ve satış yaparak kazanç elde etmeleri için kermes düzenledi. Kermeste, doğal ev yapımı ürünler, ev yapımı hediyelik eşyalar ve el sanatları ürünleri sergilenerek satışı yapıldı. Kermese Çanakkaleliler yoğun ilgi gösterdi.
Düzenledikleri kermes hakkında bilgi veren Tülay Ergin, “Ülke olarak zor günler geçiriyoruz. Biz sosyal üretime destek vermek amacıyla katılımcılarımızın el emeği göz nuru ürünlerini alıcılar ile buluşturmak için bu kermesi düzenledik. Katılımcılara ve ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerimiz bundan sonra da devam edecek” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST