“Üyelerimizin sıkıntılarına aracılık ediyoruz”

KALEM Farkıyla...

“Üyelerimizin sıkıntılarına aracılık ediyoruz”

“Üyelerimizin sıkıntılarına aracılık ediyoruz”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Türkiye Halk Bankası Balıkeseri Bölge Müdürü Erdoğan Başıhoş ve Çanakkale Şube Müdürü Devrim Önder tarafından ziyaret edildi. ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde yapılan ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz yer aldı.
Ziyaretle alakalı açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Bankacılık sektörü, ticaretin sağlıklı ve güvenli bir şekilde dönmesi için önemli bir destek unsuru. Gerek ödeme yöntemleri, gerekse de kredi yelpazesi, iş insanlarının ihtiyaçları arasında yer alıyor. Oda olarak biz her alanda üyelerimizin bürokrasiden kaynaklı yaşadığı sıkıntıları gidermek için aracılık ediyor, üyelerimizin taleplerini her ortamda ilk ağızdan muhataplarına iletiyoruz. Çanakkale Halk Bankası ile bu anlamda sürekli diyalog halindeyiz ve işbirliklerinden memnunuz. Balıkesir Bölge Müdürü Erdoğan Başıhoş ve Çanakkale Şube Müdürü Devrim Önder’e ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST