Uzaktan eğitim yüksek lisans programı açıklandı

KALEM Farkıyla...

Uzaktan eğitim yüksek lisans programı açıklandı

Uzaktan eğitim yüksek lisans programı açıklandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilimleri Enstitüsü’nde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı itibari ile öğrenci alarak eğitim öğretim faaliyetlerine başlayacak Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi ile İşletme Yöneticiliği Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programları açıldı.

ÇOMÜ Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi mevcut Uzaktan Eğitim Programlarına yenilerini ekleyerek ÇOMÜ’nün hızlı büyümesine önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Yükseköğretim Kurulu’nun onayı ile Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde eklenen iki yeni uzaktan eğitim programı mevcut uzaktan eğitim yüksek lisans programı sayısı dörde çıktı. Ayrıca açılması planlanan bazı programlar da YÖK’ten onay alma aşamasında.

Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi aracılığı ile destek verilen Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Programları şunlar; Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde – “Eğitim Yönetimi Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı”, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde – “Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı”, Yükseköğretim Kurulu onayı ile 2019-2020 Güz yarıyılında öğrenci alarak eğitim öğretime başlayacak programlar; Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde – “Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı” ve “İşletme Yöneticiliği Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST