Vali Aktaş gece denetiminde

KALEM Farkıyla...

Vali Aktaş gece denetiminde

Vali Aktaş gece denetiminde

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, geçtiğimiz gece beraberinde İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan’la birlikte koronavirüs denetimlerine çıktı. Gece saatlerinde pek çok noktada incelemelere bulunan Aktaş, “Bu tedbirler doğrultusunda gösterilen gayret ve çabalarımızın tamamı Çanakkaleli vatandaşlarımızın sağlığı için. Kısıtlama kuralına uyan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
İçişleri Bakanlığı Genelgesi gereği sokağa çıkma kısıtlamasında alınan tedbirler kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasının ardından Çanakkale’nin işlek caddelerindeki polis ve jandarma uygulama noktalarını denetledi.
İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan’ın da bulunduğu denetlemelerde Vali İlhami AKTAŞ, Dardanos Jandarma Uygulama Noktası, Güzelyalı Jandarma Uygulama Noktası, Opel Polis Uygulama Noktası ve AVM Bölgesindeki Polis Devriyesini denetleyerek alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında görevli polis ve jandarma personellerinden bilgi aldı.
Yapılan denetimlerin ardından açıklamada bulunan Vali İlhami AKTAŞ, “Bu tedbirler doğrultusunda gösterilen gayret ve çabalarımızın tamamı Çanakkale’li vatandaşlarımızın sağlığı için. Kısıtlama kuralına uyan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST