Vali Aktaş havadan denetledi

KALEM Farkıyla...

Vali Aktaş havadan denetledi

Vali Aktaş havadan denetledi

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde helikopter ile havadan trafik denetiminde bulundu.
Vali İlhami Aktaş’ın, jandarma helikopteri ile havadan trafik denetlemeleri kapsamında; Çanakkale Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı Kirazlı Yol Kontrol Noktası, Lapseki İlçe Jandarma Komutanlığı Umurbey İl Yolu Yol Kontrol Noktası, Gelibolu İlçe Jandarma Komutanlığı Evreşe Karakol Komutanlığı Önü Yol Kontrol Noktası ve Eceabat İlçe Jandarma Komutanlığı Kabatepe Feribot İskelesi ile Kilitbahir Feribot İskelesi Yol Kontrol Noktalarını havadan inceleyerek İl Jandarma Komutanı J. Albay Emrullah Büyük’ten bilgi aldı. İçişleri Bakanlığının trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması amacıyla denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirilerek, sürücülerde “algılanan yakalanma riski” duygusunun sürekli ve üst düzeyde tutulabilmesi sebebiyle trafik denetimlerinin aralıksız devam ettiğini ifade eden Vali İlhami Aktaş, yol kontrol noktalarında görev yapan jandarma trafik timleri ve jandarma asayiş timlerine çalışmalarında başarılar diledi. Yapılan incelemelerin ardından Vali Aktaş, Gelibolu ve Eceabat arasındaki yangın bölgesinde ve Kınalı – Tekirdağ – Çanakkale – Savaştepe otoyolunun yapım çalışmalarını havadan incelemelerde bulundu.

 

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST