Vali Aktaş Sosyal Dayanışma Merkezini gezdi

KALEM Farkıyla...

Vali Aktaş Sosyal Dayanışma Merkezini gezdi

Vali Aktaş Sosyal Dayanışma Merkezini gezdi

Çanakkale Valisi İlhami, Çanakkale Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Dayanışma Merkezlerini ziyaret etti.
Bilgisayar, kuaförlük, el sanatları, biçki-dikiş, ahşap boyama, el sanatları, nakış ve giyim kurslarının yer aldığı Sosyal Dayanışma Merkezlerini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Pulluk ve Sosyal Dayanışma Merkezi Koordinatörlerinden kurslar, yapılan yardımlar ve yürütülen projeler hakkında bilgi aldı.Kursiyerler ile sohbet ederek kursiyerlerin yapmış olduğu el emeği ürünleri inceleyen Vali İlhami Aktaş, Sosyal Dayanışma Merkezlerinde kurs veren öğretmenlerin de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.Sosyal Yardımlaşma Vakfına bağlı SODAM ziyaretlerinde Vali İlhami Aktaş’a, Vali Yardımcısı Hakkı Uzun ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Pulluk eşlik etti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST