Vali Aktaş’tan anlamlı ziyaret

KALEM Farkıyla...

Vali Aktaş’tan anlamlı ziyaret

Vali Aktaş’tan anlamlı ziyaret

Vali İlhami Aktaş, babalar günü nedeniyle Fırat Kalkanı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Kıvanç Kaşıkçı’nın babası Ramazan Kaşıkçı’yı ziyaret etti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer’in de bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, Şehidin babası Ramazan Kaşıkçı ve annesi Sebahat Kaşıkçı ile bir süre görüşerek sohbet etti. Fırat Kalkanı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Kıvanç Kaşıkçı’nın babası Ramazan Kaşıkçı, Babalar Günü’nde kendilerini yalnız bırakmayan Vali İlhami Aktaş ’a ziyaretleri için teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaretin ardından Vali İlhami Aktaş, Ramazan Kaşıkçı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer, Fırat Kalkanı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Kıvanç Kaşıkçı’nın kabrini ziyaret ederek dua ettiler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST