Vali Aktaş’tan yurtlara ziyaret

KALEM Farkıyla...

Vali Aktaş’tan yurtlara ziyaret

Vali Aktaş’tan yurtlara ziyaret

Vali İlhami Aktaş, yurt ve okul ziyaretleri kapsamında TÜGVA, Kerime Sultan ve Nusrat Erkek Öğrenci Yurtları ile Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Atatürk Ortaokulunu ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu.
İlk olarak TÜGVA Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, yemekhane ve ortak yaşam alanlarında incelemelerde bulunarak yurt müdürü Zafer Yazar’dan bilgi aldı. Ardından Kerime Sultan Erkek Öğrenci Yurduna geçen Vali İlhami Aktaş, incelemelerde bulunarak yurt müdürü Muharrem Uslu’dan yurt ile ilgili detaylı bilgi aldı. Öğrencilerle de bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, öğrencilerin sorunlarını, istek ve arzularını dinledi. Vali İlhami Aktaş yurt ziyaretleri kapsamında son olarak Nusrat Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Yemekhane ve ortak kullanım alanlarında incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş, yurtta kalacak öğrenci sayısı ve kurum tarafından öğrencilere yönelik verilecek hizmetler hakkında yurt müdürü Ali Tüzen’den bilgi aldı. Vali İlhami Aktaş yurt ziyaretlerinde öğrencilerimizin hiçbir şekilde mağdur edilmemesi gerektiğini belirterek gerekli çalışmaların ilgili kurumlar tarafından büyük bir hassasiyet ve titizlikle yürütülmesi talimatını verdi. Vali İlhami Aktaş’ın yurt ziyaretlerine Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz eşlik etti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST